Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Kayıt Yap | Giriş Yaprss

''Masaj Salonu Adres Bulmanın En Kolay Yolu'' İstanbul'da ruhsatlı masaj salonu Konusunda uzman
bayan masöz ilanları sitemizde yer almaktadır masaj salonu ve masöz ilanları konusunda uzman
deneyimli uygulamalar yapan kadrolara sahiptir sitemizde ki ilanlarla ilgili şikayetlerinizi bizimle
paylaşabilirsiniz..

masaj salonu

Masajın Faydaları

| Bebek Masaj Salonu İstanbul, İstanbul Evde Masaj Kadıköy, İstanbul Evde Masaj Şişli, İstanbul Masaj Salonu Adresleri, İstanbul Masaj salonu Avcılar | 25 Ağustos 2013

Masajın Faydaları

Birikmiş stres, yorgunluk gibi durumlarda sıkça başvurulması gereken bir uygulama olan masaj, ruhsal dinginliğe büyük katkılar sağlarken aynı zamanda bedensel rahatlığı da ön plana çıkarmakta, kan dolaşımını hızlandırarak, çeşitli rahatsızlıkların da giderilmesinde fayda sağlamaktadır.

Binlerce yıldır insanların ihtiyaçlarına cevap veren masaj, kalp ritmini düzene sokan, kalp krizi riskini ve damarlardaki tıkanmayı azaltan, kan seviyesini yükselten ve bunun yanında oksijen alımını hızlandırarak solunum sıkıntısının önüne geçen başarılı bir çalışmadır. Masaj ayrıca avuç içi ve ayak tabanı uygulamalarında gerilimin azalmasına yardımcı olurken, vücut enerjisini yeniden ayarlar, bağışıklı sistemini düzenli bir şekilde harekete geçirir, böbreklerdeki su miktarını da ayarlar. Dolayısıyla kan şekerinin düzeyini sabitlemeye de faydası vardır.

Masaj neden gereklidir

Mutluluğu ve uykuyu ayarlama özelliği olan masaj sayesinde kilo problemleri olanlar kilo verme ve alma konusunda destek görebilirler. Ayrıca selülitlerin tedavisinde önemli bir rol de oynar. Lenf dolaşımını düzenleyen masaj sayesinde, yağ dokusuna hapis olan sıvının birden serbest kalması ve ter ya da idrar yoluyla atılması sonucu birkaç uygulamadan sonra vücud dokusunun sıkılaşmasına olanak verir, böylece selülitlerden kurtulma imkânı da doğar. Doğru uygulama imkânı bulunan masajın katkılarından biri de bedenimizin kendi kendine iyileştirme becerisini kazanması olacaktır. Genel sağlığa faydasının yanı sıra cilt güzelliğine de fayda sağlayan masaj, iyi beslenen hücrelerin açığa çıkmasına, ödemlerin ve toksinlerin uzaklaşmasına aracı olur. Masaj sonrası kan dolaşımı artan bir bedende fiziksel ve ruhsal açıdan bir rahatlama da meydana gelecektir.

Masaj, pasif egzersizlerle bazı hastalıkların alternatif tedavi yöntemi olarak bilinirken, günümüzde çok sıkça rastladığımız bel, sırt, boyun, omuz ve kalça ağrılarının giderilmesinde, duruş bozukluklarının tedavisinde uygulamakta ve başarılı sonuçlar almamıza yardımcı olmaktadır. Günümüzde genelde masa başı işlerde oturuş pozisyonun yanlışlığı göze alındığında pek çok kişi bu rahatsızlıktan muzdariptir. Bazı rahatsızlıkları meydana getiren oturuş bozukluğu, omurun yerinden oynaması sonucu oluştuğu için, baskılı ve sert hareketlerle yapılan masaj etkisi, birkaç seansta olumlu düzelmelerin işaretini de verir.

Müşteri memnuniyeti çerçevesinde fayda göreceğiniz masaj salonları tercihlerinizde profesyonel hizmet veren, uzun yıllar sektörde başarılı olmuş firmaları tercih ediniz.

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.

Ankara masaj